Vyberte stránku

Pizza La Puebla

Pro vás připravuje pizzy, vždy čerstvé a z čerstvých surovin.

Také vám rádi dovezeme zákusek či vynikající víno z naší nabídky. Jako sladkou tečku vám nabídneme zmrzliny Ben&Jerry’s a Magnum.

Naše pizzy si můžete díky rozvozu vychutnat v teple vašeho domova. Rozvoz jídla si můžete objednat dvěma způsoby, jednoduše online a nebo po telefonu +420 728 575 272.

Sledujte nás i na našich sociálních sítích, ať vám nic neunikne.

Kdy to všechno začalo?

Nápad otevřít místo, kde si lidé budou moci objednat tu nejlepší pizzu vznikl již před mnoha lety. Samotná realizace proběhla v červenci roku 2018, kdy jsme se začali v krásném městě Pardubice realizovat náš sen .

V listopadu 2019 jsme se rozhodli otevřít novou pobočku v Liberci, kam můžete přijít ochutnat italskou pizzu z těch nejkvalitnějších surovin a posoudit sami, zda jsme udělali krok správným směrem.

Pizza, trochu historie…

Název pizza je odvozen ze slova picea, které pochází z neapolského dialektu italštiny. Označovaly se jím pečené placky z kynutého těsta, na které se přidávaly další ingredience. Již na konci 17. století vznikaly první pizzerie. V 18. století se začalo s přidáváním rajčat a tím vlastně vznikla pizza, jakou známe dnes.